• Головна
  • Мирноградчанин викрав гроші в магазині Покровська
15:06, 6 квітня 2020 р.

Мирноградчанин викрав гроші в магазині Покровська

Співробітники Покровського відділу поліції встановили особу крадія. З’ясувалося, що чоловік вже не вперше скоїв кримінальне правопорушення. Тепер йому загрожує до 3 років в’язниці.

Минулого дня до чергової частини Покровського відділу поліції звернулася 58-річна продавчиня одного з місцевих магазинів та повідомила, що невідомий чоловік викрав гроші з каси та її гаманець. Загалом зловмисник заволодів грошима у сумі 11 тисяч 600 гривень.

З’ясувалося, що чоловік зайшов до магазину, а коли жінка відволіклася, зайшов за прилавок і взяв гроші з каси та гаманець з сумки продавщиці.

В результаті проведених оперативно-розшукових заходів крадій був встановлений. Ним виявився 36-річний мешканець Мирнограду, який і раніше притягався до кримінальної відповідальності.

Відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#викрав #гроші #Покровськ #магазин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити