• Головна
  • В Мирнограді посилили заходи для протидії поширенню коронавірусної інфекції
13:12, 8 квітня 2020 р.

В Мирнограді посилили заходи для протидії поширенню коронавірусної інфекції

Вчора, 7 квітня, в Мирнограді відбулось позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.  У ході засідання міський голова Олександр Брикалов проінформував, що підприємствам, організаціям та установам усіх форм власності, які визначені підрядними організаціями на договірних умовах та почали виконувати роботи (надання послуг) за рахунок коштів бюджетів різних рівнів ще до карантину, необхідно виконувати свої зобов’язання. Неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів. Після чого було прийнято низку важливих рішень.

Так, було вирішено: не заперечувати проти проведення робіт (надання послуг) підрядним та постачальним підприємствам, організаціям та установам, які виконують договірні зобов’язання за рахунок коштів бюджетів різних рівнів з дотримання наступних умов:
- забезпечити при виконанні робіт (надання послуг) неухильне дотримання протиепідемічних заходів, з упрохуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2» (зі змінами);
- забезпечити на місцях проведення робіт (надання послуг) наявність копії договору, списку працюючих на об’єкті працівників, затверджених керівником;
- всі особи, залучені до виконання робіт (надання послуг), зобов’язанні мати при собі паспорт.

Далі заступник міського голови-керівник штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Олександр Зябрев проінформував про ситуацію, яка склалася після відновлення функціонування ринків міста. Він зауважив, що в процесі перевірок силами Мирноградського відділення поліції, Покровського районного управління Держпродспоживслужби Донецької області та органами місцевого самоврядування виникла необхідність уточнення умов здійснення деякої торгівельної діяльності на ринках міста .

Так, у ході комісії було вирішено:

1. Заборонити роботу малих архітектурних форм (МАФів) на колесах та мобільних кав’ярень.
2. Заборонити продаж тютюнових виробів в усіх МАФах, як стаціонарних так і пересувних.
3. Продаж тютюнових виробів здійснювати тільки в супермаркетах та продуктових магазинах, які мають ліцензію на право реалізації, за умовами наявності окремого входу до приміщення, де проводиться реалізація.
4. Заборонити продаж лікеро-горілчаних і слабоалкогольних напоїв в усіх МАФах, як стаціонарних так і пересувних, та здійснювати продаж тільки в супермаркетах та продуктових магазинах, які мають ліцензію на право реалізації, за наявності окремого входу до приміщення, де проводиться реалізація.
5. Продаж лікеро-горілчаних і слабоалкогольних напоїв здійснювати тільки з 08.00 годин до 20.00 годин із забороною продажу на розлив.
6. Заборонити продаж кавових напоїв та чаю на розлив та винос; фастфудів (шаурма, гамбургери, хот-доги) та пиріжкових виробів.
7. Контроль за виконанням протиепідемічних заходів на ринках міста Мирнограда покладається на Мирноградське відділення поліції та Покровське районне управління Держпродспоживслужби Донецькій області.

Про це повідомляють у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #коронавирус #карантин
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...