![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
14:02, 8 квітня 2020 р.
Покровські ювенальні поліцейські задокументували більше 60 адмінправопорушень у 2020 році
Переважна більшість з указаної кількості адміністративних протоколів складені відносно дорослих, в основному – за неналежне виконання батьківських обов’язків. Наразі, під час карантину, триває роз’яснювальна робота поліції серед молоді.
![Покровські ювенальні поліцейські задокументували більше 60..., фото-1 Покровські ювенальні поліцейські задокументували більше 60 адмінправопорушень у 2020 році, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Упродовж перших трьох місяців поточного року інспектори ювенальної превенції Покровського відділу поліції здійснювали низку заходів щодо попередження, виявлення та припинення правопорушень, як учинених дорослими відносно дітей, так і скоєних самими неповнолітніми. Під час рейдів, профілактичних відпрацювань, виїздів на місця подій за відповідними повідомленнями правоохоронці належним чином документували виявлені обставини, що суперечили адміністративному законодавству.
![Покровські ювенальні поліцейські задокументували більше 60..., фото-2 Покровські ювенальні поліцейські задокументували більше 60 адмінправопорушень у 2020 році, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Загалом із січня по березень цього року складено 61 адміністративний протокол. З низ 39 – відносно дорослих за невиконання обов’язків по вихованню дітей. Інші задокументовані правопорушення стосувались вчинення дорослими насильства у сім’ї (ст.173-2 КУпАП), доведення неповнолітніх до стану сп’яніння (ст.180 КУпАП) та продажу дітям алкоголю чи тютюну (ч.2 ст.156 КУпАП).
![Покровські ювенальні поліцейські задокументували більше 60..., фото-3 Покровські ювенальні поліцейські задокументували більше 60 адмінправопорушень у 2020 році, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
- Разом з тим, упродовж трьох місяців до поліції Покровська надійшло 5 повідомлень про зникнення дітей. Усі неповнолітні розшукані та повернуті додому, - розповів інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Дмитро Тимошенко.
Наразі у період карантину поліцейські продовжують профілактичну роботу у молодіжному середовищі. Посилену увагу працівники ювенальної превенції приділяють родинам, які опинились у складних життєвих обставинах та підліткам, які перебувають на профілактичному обліку.
![Покровські ювенальні поліцейські задокументували більше 60..., фото-4 Покровські ювенальні поліцейські задокументували більше 60 адмінправопорушень у 2020 році, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Крім того, за рішенням Уряду, у країні з 6 квітня запроваджені більш жорсткі обмежувальні заходи на період карантину. Зокрема, серед визначених заборон – неможливість відвідування спортивних і дитячих майданчиків, а також перебування осіб, які не досягли 14-річного віку, на вулицях населених пунктів без супроводу дорослих. Співробітники поліції щодня перевіряють дотримання цих правил нашими громадянами, а також роз’яснюють, чому потрібні такі заходи та передбачену відповідальність за їх порушення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...