![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
12:47, 24 квітня 2020 р.
Ювенальні поліцейські Покровського ВП проводять превентивну роботу з підобліковими підлітками
Інспектори ювенальної превенції Покровського відділу поліції відвідали неповнолітніх за місцем мешкання, провели з ними профілактичні бесіди та нагадали про необхідність дотримання карантинних обмежень.
На обліку в Покровському відділі поліції наразі перебуває 14 неповнолітніх, які й вже встигли порушити закон та отримати судимість - переважно, за майнові злочини. З ними інспектори ювенальної превенції проводять систематичну профілактичну роботу, головна мета якої - не допустити скоєння повторних правопорушень.
![Ювенальні поліцейські Покровського ВП проводять превентивн..., фото-1 Ювенальні поліцейські Покровського ВП проводять превентивну роботу з підобліковими підлітками, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Ювенальні поліцейські Покровського ВП проводять превентивн..., фото-2 Ювенальні поліцейські Покровського ВП проводять превентивну роботу з підобліковими підлітками, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Так, вчора правоохоронці провели перевірку підоблікових неповнолітніх за адресами проживання. Поліцейські цікавились умовами проживання підлітків, чи є нарікання у дорослих на їх поведінку. Співробітники поліції також нагадали про діючи карантинні обмеження та закликали їх не порушувати.
![Ювенальні поліцейські Покровського ВП проводять превентивн..., фото-3 Ювенальні поліцейські Покровського ВП проводять превентивну роботу з підобліковими підлітками, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Ювенальні поліцейські Покровського ВП проводять превентивн..., фото-4 Ювенальні поліцейські Покровського ВП проводять превентивну роботу з підобліковими підлітками, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Крім того, інспектори ювенальної превенції систематично перевіряють дитячі та спортивні майданчики щодо дотримання у місті обмежень під час карантину. Порушень зафіксовано не було.
Правоохоронці нагадують, що карантин це не канікули. Тому діти повинні залишатися вдома, без потреби не виходити на вулицю і продовжувати навчатися дистанційно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...