![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:06, 12 травня 2020 р.
У Покровську рятувальники допомогли коню отримати ветеринарну допомогу
![У Покровську рятувальники допомогли коню отримати ветеринарну допомогу У Покровську рятувальники допомогли коню отримати ветеринарну допомогу](/dist-assets/images/cap.jpg)
11 травня о 12:43 диспетчер Служби порятунку “101” отримав повідомлення від працівників кінно-спортивного клубу у м. Покровськ про те, що вони потребують допомоги рятувальників. Один із підопічних клубу потребує ветеринарної допомоги, однак працівники не змогли самостійно перевернути травмованого коня.
Бійці 9-го Державного пожежно-рятувального загону, які прибули на місце події, за допомогою лебідки перевернули травмованого коня на здоровий бік та надали доступ до нього ветеринару.
Від Головного управління залучалось 6 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...