У Покровську фахівці громадської організації продезінфікували службові приміщення поліції

Вумовах карантину поліція співпрацює з громадською організацією "ЗооКонтроль Україна", яка має досвід щодо профілактики поширення коронавірусної інфекції. Організація взяла на себе забезпечення повної дезінфекції службових приміщень та спецтранспорту Покровського відділу поліції.

Під час пандемії поліцейські знаходяться у зоні ризику, оскільки постійно забезпечують захист громадян, чергують на вулицях. Тому, усвідомлюючи небезпеку, на яку наражають себе співробітники поліції, представники громадської організації «ЗооКонтроль Україна» у суботу провели дезінфекцію всіх приміщень, спецтраспорта і зброї поліцейських.

«Ми працюємо за допомогою "гармати" - генератора так званого гарячого туману, де розмір дисперсних частинок діючої речовини всього 10 мікрон. Це ефективний і безпечний спосіб дезінфекції», - зауважили представники організації.

Колектив Покровського відділу поліції висловлює подяку волонтерам організації «ЗооКонтроль Україна» за небайдужість та піклування про захист поліцейських.

Організація проводить заходи з дезінфекції у підрозділах поліції по всій області. Наразі профілактична обробка триває на півночі області.

У Покровську фахівці громадської організації продезінфікували службові приміщення поліції, фото-1 У Покровську фахівці громадської організації продезінфікували службові приміщення поліції, фото-2 У Покровську фахівці громадської організації продезінфікували службові приміщення поліції, фото-3 У Покровську фахівці громадської організації продезінфікували службові приміщення поліції, фото-4 У Покровську фахівці громадської організації продезінфікували службові приміщення поліції, фото-5
Покровськ поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25