• Головна
  • Ваги для магазину - як вибрати ідеальну модель?
Реклама
12:04, 22 травня 2020 р.

Ваги для магазину - як вибрати ідеальну модель?

Реклама

Ціна є важливим, але не найважливішим критерієм при виборі конкретної моделі вагів для магазину. Необхідно враховувати, насамперед, розмір, тип магазину та комерційний характер торгової точки, що буде залежати від кількості обслуговуваних клієнтів та навантаження на придбану модель пристрою. Щоб електронні ваги купити також треба врахувати простоту використання шкали, підключення до існуючої ІТ-системи, надійність та гарантійні умови, а також обслуговування у разі пошкодження або несправності обладнання.

Розмір має значення

Фахівці рекомендують врахувати розмір торгової точки. Наприклад, для невеликих магазинів, де ви маєте середній потік клієнтів, а товари (овочі, фрукти, солодощі) надаються продавцем - найпоширенішим та найкращим рішенням в економічному плані є використання вагових розрахунків (з дисплеєм або без дисплея на планці, які живляться від акумулятора, забезпечуючи тривалу роботу, понад 100 годин, без необхідності підзарядки).

Для середніх та великих магазинів все частіше спостерігається наявність ваг для маркування (самообслуговування або керування працівником магазину) - особливо в гіпермаркетах. Оцінка середньої кількості етикеток, що друкуються на день, є ключовим при виборі конкретної вагової моделі. Магазини, де замовник зважує сам товар та накладає етикетку на них, найкраще обладнати шкалою з простим та розбірливим інтерфейсом, що покращить процес зважування та скоротить обслуговування клієнтів. Рішення для самообслуговування позбавляє від потреби у додатковому персоналі, але також збільшує ризик шахрайства недобросовісних клієнтів, додаючи товари до раніше зваженого товару. Крім того, нездатність клієнта керувати пристроєм також впливає на частоту ремонту, обслуговування та спричиняє простої.

Найважливіші параметри

Основними параметрами, що характеризують ваги, є максимальне навантаження та точність. Найчастіше ваги магазину дозволяють важити до 15 кг з точністю до 5 г. Більш висока точність знадобиться лише для товарів з високою ціною за кілограм. У разі частих проблем із електропостачанням або коли ви плануєте продавати на сезонному стенді поза магазином, може бути корисним використання акумулятора. Прикладом пристроїв, що відповідають вищевказаним критеріям, є розрахункові ваги.

На задній панелі магазину також використовуються складські ваги для перевірки доставки цілих партій зважених товарів. Максимальне завантаження складських ваг зазвичай становить 100-150 кг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...