Вопросы бюджета и снос сгоревшего здания: в Мирнограде состоялась очередная сессия горсовета

Вчера, 10-го июня, в Мирнограде состоялась очередная 79-я сессия Мирноградского городского совета VII-го созыва. В ходе сессии было рассмотрено более 20 различных вопросов, которые стояли на повестке дня. Из 34-х депутатов на сессии присутствовало 20 народных избранников, по уважительной причине отсутствовали 14 депутатов. 

Согласно повестки дня, в начале сессии депутаты внесли изменения в местный бюджет. Далее утвердили план работы Мирноградского городского совета на второе полугодие 2020 года. После чего депутатский корпус рассмотрели ряд коммунальных вопросов, а также вопросы архитектуры и градостроения.

Порядок денний  79-ї чергової сесії Мирноградської міської ради VII-го скликання:

1. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 24.12.2019 № VII/71-1 «Про міський бюджет міста Мирноград на 2020 рік».

Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Мирноград Донецької області на 2020 рік.

Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління.

3. Про план роботи Мирноградської міської ради на ІІ півріччя 2020 року.

Доповідач: Олександр Пономаренко, секретар міської ради.

4. Про внесення змін до рішення Димитровської міської ради від 18.11.2015 № VII/1-10 «Про виконавчий комітет міської ради».

Доповідач: Олександр Брикалов, міський голова.

5. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 15.01.2020 № VII/72-6 «Про оплату праці».

Доповідач: Оксана Новосельцева, начальник юридичного відділу Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

6. Про внесення змін до деяких рішень міської ради.

Доповідач: Світлана Вострикова, начальник Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради.

7. Про передачу рухомого майна Багатогалузевому об’єднанню комунального господарства Мирноградської міської ради.

Доповідач: Людмила Конько, начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

8. Про надання дозволу на списання з обліку Управління комунальної власності Мирноградської міської ради адміністративної будівлі.

Доповідач: Людмила Конько, начальник Управління комунальної власності Мирноградської міської ради.

9.Про затвердження положення Мирноградськогоміського центру соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді у новій редакції.

Доповідач: Олена Проценко, директор Мирноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

10. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу Комунального некомерційного підприємства «Мирноградська центральна міська лікарня» Мирноградської міської ради.

Доповідач: Інна Оніпко, начальник Відділу охорони здоров’я Мирноградської міської ради.

11. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 13.11.2019 № VII/68-6 «Про утворення Громадської ради при Мирноградській міській раді».

Доповідач: Оксана Шперчук, начальник відділу з внутрішньої та інформаційної політики Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

12. Про внесення змін до Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центрнадання адміністративних послуг у м. Мирнограді.

Доповідач: Анна Оніпко, начальник Центру надання адміністративних послуг у м. Мирнограді.

13. Про визначення замовника робіт по об’єкту «Капітальний ремонт частини приміщень поліклініки Комунального некомерційного підприємства «Мирноградська центральна міська лікарня» Мирноградської міської ради під розміщення амбулаторії «Центральна» Комунального некомерційного підприємства «Мирноградський центр первинної медико-санітарної допомоги», розташованого за адресою: вул. Соборна, 20 Л, м. Мирноград, Донецької області».

Доповідач: Інна Оніпко, начальник Відділу охорони здоров’я Мирноградської міської ради.

14. Про визначення замовника робіт по об’єкту «Капітальний ремонт частини приміщень поліклініки Комунального некомерційного підприємства «Мирноградська центральна міська лікарня» Мирноградської міської ради, розташованого за адресою: вул. Соборна, 20 Л, м. Мирноград, Донецької області».

Доповідач: Інна Оніпко, начальник Відділу охорони здоров’я Мирноградської міської ради.

Питання архітектури, містобудування та земельних відносин

Доповідач: Світлана Груднєва, начальник відділу архітектури, містобудування та земельних відносин Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду Ігнатьєву О.В. для функціонування торгівельного центру на м-ні «Східний», 8-А.

16. Про надання громадянам дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки.

17. Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу безоплатно у власність громадянам України земельних ділянок.

18. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ЗЗСО № 10 на м-ні «Молодіжний», 27а.

19. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Курська, 23.

20. Про розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на м-ні «Світлий», в районі ринку «Лідер».

21. Про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 11.03.2019 № VII/75-32 «Про надання дозволу «Відділу сім’ї, молоді та спорту Мирноградської міської ради» на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки під облаштування футбольного поля з синтетичним покриттям «штучна трава» в районі літнього кінотеатру м-ну «Молодіжний».

22. Про утворення структурного підрозділу Мирноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Доповідач: Олександр Брикалов, міський голова.

23. Різне.

Мирноград депутаты сессия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25