В Мирнограді зафіксували високий вміст пилу в повітрі у двох місцях

Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Краматорського ЛСЗА Донецького РЦГМ 10 квітня цьго року були проведені виміри впливу діючих джерел забруднення стану атмосферного повітря за допомогою пересувної екологічної лабораторії у місті Мирноград.

Так, під час моніторингу спостереження проводилися за вмістом оксиду вуглецю, оксидам азоту, сірчистому ангідриду, аміаку, сірководню, пилу (загального та по фракціям РМ 10.0, РМ 2.5), які входять до основного переліку речовин-забруднювачів.

Під час спостереження перевищення ГДК м.р. не було зафіксовано. Значення показників фіксувалося вище нормативів Директиви 2008/50/ЄС ГДК за вмістом Пилу РМ2.5 (ГДК 3,12), РМ10.0 (ГДК 1,84) в районі вул. Центральна, 77. В районі між вул. Горького та провулком Шкільний, 2 на СЗЗ породного відвалу ДП «Мирноградвугілля» ВП Шахта «5/6». Про це повідомляють у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради. 

В Мирнограді зафіксували високий вміст пилу в повітрі у двох місцях , фото-1 В Мирнограді зафіксували високий вміст пилу в повітрі у двох місцях , фото-2 В Мирнограді зафіксували високий вміст пилу в повітрі у двох місцях , фото-3
Мирноград пыль экология
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25