• Головна
  • Радіаторні решітки: для чого вони і схема роботи.
Новини компаній
17:44, 22 травня 2020 р.

Радіаторні решітки: для чого вони і схема роботи.

Новини компаній

Радіаторні решітки призначені для захисту внутрішніх частин автомобіля. Така деталь входить в комплектацію автомобіля, тому не варто перейматися про її покупку. Але виникають різні ситуації і часто саме ця частина страждає першою при зіткненні. Щоб замінити цю деталь, Ви можете звернутися до виробника авто або купити решітку самостійно. Ми радимо Вам скористатися нашим інтернет-магазином автозапчастин https://klik.com.ua/ і вибрати потрібний товар. Але якщо такої можливості немає? В цій статті ми поговоримо про виготовлення радіаторної решітки прямо вдома.

Для початку потрібно визначитися з матеріалом. Для виготовлення цієї деталі використовують нержавіюча сталь, алюміній, склопластик або карбон. Вибір залежить від фінансових можливостей клієнта. Алюміній і карбон є найдорожчими, але більш надійними. Переваги алюмінію в тому, що він легкий. Але інші матеріали цілком придатні для виготовлення радіаторної решітки. Все, що потрібно, це час і заохочення до роботи.

Як відбувається процес?

Насправді, решітка виготовляється дуже просто і швидко. Для цього необхідний набір інструментів і матеріал, який Ви обрали.

Для процесу заміни решітки буде потрібно наступний інвентар:

  • наждачний папір,
  • холодне зварювання,
  • ножівка для металу,
  • напилок,
  • саморізи.

Ламати кріплення і рамку решітки дуже небажано, так як стара конструкція послужить каркасом для нових звершень. Це ж стосується хромованої накладки, якщо вона є. Спочатку зрізаються старі кріплення за допомогою ножівки і напилка. Для закладення нових отворів найчастіше застосовують холодне зварювання. Завершується виготовлення рамки етапом вирівнювання поверхонь наждачним папером. Далі вирізається сітка відповідно до розмірів рамки. Закріпити її можна за допомогою дрібних саморізів або пластикових хомутів. Якщо ви обрали пластикову сітку, то її легко закріпити на звичайний клей.

Як правильно пофарбувати решітку?

Для того, щоб пофарбувати решітку радіатора, потрібно перевірити наявність у Вас наждачного паперу, автоемалі, прозорого лаку, пістолету для грунтування і пристрою для розпилення фарби.

Щоб правильно підібрати відтінок фарби, скористайтесь вихідним кодом авто, який знаходиться під капотом. Якщо він відсутній то зверніться до спеціаліста.

Сам процес фарбування решітки радіатора поділяють на чотири етапи:

  • матування;
  • грунтування;
  • шліфування;
  • нанесення автоемалі і лаку.

Спочатку потрібно видалити хромове покриття і вирівняти поверхні за допомогою наждачного паперу.

В процесі матування, решітку радіатора бажано просушувати. Завдяки цьому, Ви зможете вчасно помітити необроблені ділянки. Старе покриття має бути повністю видалено з решітки радіатора, щоб нова фарба не відлущувалась.

Після закінчення матування металева поверхня має вигляд алюмінію.

Наступним етапом фарбування є грунтування. Після нанесення розчинника приступають до роботи. Нанесення грунту здійснюють в два шари. Після нанесення кожного шару потрібно просушити деталь.

Після сушіння грунтовану решітку радіатора потрібно оглянути на наявність дефектів покриття. Якщо такі наявні, їх можна усунути завдяки шліфовці.

Перед нанесенням лакофарбового матеріалу, поверхню деталі варто очистити спеціальною серветкою. У процесі фарбування розпилювач тримають на відстані в 15-25 сантиметрів. Фарбу наносять в 2-3 шари. Між шарами потрібно зробити перерву в 15-20 хвилин. Остаточний колір фарби проявляється після нанесення другого шару.

Останнім етапом є нанесення лаку. Його наносять двічі. При цьому потрібно уникати утворення нерівностей на поверхні. Щоб повністю висушити покриття, потрібно близько 3 діб. Ось і все! Закріпіть решітку на авто і насолоджуйтесь власною роботою.

Щоб дізнатися ціни на радіаторні решітки найкращої якості, завітайте на сайт https://klik.com.ua/13-radiatorni-reshitky. Також ви можете зв’язатися з нашим менеджером, який допоможе Вам підібрати потрібну деталь якнайшвидше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#радіаторні_решітки #автозапчастини #запчастини #автомобілі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...