• Головна
  • Покровські поліцейські провели профорієнтаційну роботу в рамках проєкту «Рівність. Безпека. Право»
10:34, 11 серпня 2020 р.

Покровські поліцейські провели профорієнтаційну роботу в рамках проєкту «Рівність. Безпека. Право»

Співробітники кадрового забезпечення та ювенальної превенції Покровського відділу поліції провели профорієнтаційну роботу з молоддю. Така робота надалі допоможе майбутнім випускникам зробити правильний вибір своєї майбутньої професії.

Покровські поліцейські провели профорієнтаційну роботу в рамках проєкту «Рівність. Безпека. Право», фото-1

Проєкт «Рівність. Безпека. Право» впроваджується Маріупольською Спілкою Молоді у партнерстві з ГУ Національної поліції України в Донецькій області, Фондом розвитку Маріуполя та Агенцією місцевої демократії в Маріуполі в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Покровські поліцейські провели профорієнтаційну роботу в рамках проєкту «Рівність. Безпека. Право», фото-2

В рамках цього проєкту співробітники сектору кадрового забезпечення та ювенальної превенції Покровського відділу поліції зустрілися з учнями місцевих шкіл.

Під час спілкування з правоохоронцями школярі дізнавалися про професією поліцейського та напрямками його діяльності, а також про умови вступу до навчальних закладів системи МВС.

Поліцейські також розповідали дітям про гендерну рівність, про таке негативне явище як насильство в сім'ї та правила поводження з вибухонебезпечними предметами і правильність дій в таких випадках. Окремо правоохоронці зупинялися на шкоді, яку спричиняє паління та вживання алкоголю. Також, поліцейські нагадували про неприпустимість вчинення дітьми адміністративних правопорушень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #поліцейські #профорієнтаційна #робота
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...