
12:49, 11 серпня 2020 р.
У Покровську пограбування перехожого та крадіжка повернули злочинця за ґрати
За публічного обвинувачення, яке підтримувала у суді Красноармійська місцева прокуратура, доведено провину чоловіка у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 186 (грабіж) та ч. 2 ст. 185 (крадіжка) КК України.
Судом встановлено, що у листопаді 2019 року та лютому 2020 року мешканець м. Покровська, раніше тричі судимий за вчинення корисливих злочинів, пограбував жінку, відібравши у неї мобільний телефон, та вчинив крадіжку чужого майна поряд з приватним домоволодінням.
Погодившись з позицією публічного обвинувача, суд призначив злодію покарання у вигляді 4 років та 3 місяців позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Донецької області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня