• Головна
  • Мирноградська інфекційна лікарня отримала захисні респіратори від ЄС та ПРООН
16:08, 15 вересня 2020 р.

Мирноградська інфекційна лікарня отримала захисні респіратори від ЄС та ПРООН

Мирноградська інфекційна лікарня отримала захисні респіратори від ЄС та ПРООН

П’ятнадцять тисяч захисних респіраторів передали чотирьом медичним закладам у Донецькій області Європейський Союз та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні 15 вересня, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

Безклапанні респіратори N95  допоможуть медикам ефективно й безпечно реагувати на пандемію COVID-19. Їх отримали чотири лікарні Донецької області: Бахмутська лікарня інтенсивного лікування, Костянтинівська інфекційна лікарня, Мирноградська інфекційна лікарня та Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Краматорську.

Стрімке зростання захворюваності на COVID-19 призводить до надмірного навантаження медичних закладів, зокрема і на сході України. «Належний захист медичного персоналу є надважливим для зменшення зростання захворюваності серед медиків, тому ми докладаємо максимальних зусиль, аби медичні установи Донеччини та Луганщини були забезпечені таким захистом», –  сказала координаторка компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру Олена Рудич.    

Респіратори N95 на відміну від звичайних медичних масок щільніше прилягають до обличчя і захищають медичних працівників від інфекційних крапель, які ті можуть вдихнути під час контактування з хворими чи то під час транспортування пацієнтів до медичних закладів, чи то під час діагностики та подальшого лікування.

Респіратор N95 призначений для блокування до 95% найдрібніших аерозольних часточок та фільтрування повітря, зокрема вірусів і бактерій. Такий респіратор забезпечує кращий захист, аніж хірургічна маска чи саморобні захисні засоби, адже може дистилювати як великі, так і дрібні часточки повітря. 

Керівник Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Кіяшко подякував міжнародним партнерам за системну підтримку, що надається ними для подолання наслідків пандемії COVID-19 та розбудови потенціалу медичних установ.

«Щоденно «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» приймає десятки викликів від пацієнтів із лихоманкою, серед яких вирізняється великий відсоток осіб, що хворіють на COVID-19. Співробітники центру супроводжують хворих під час госпіталізації до медичних закладів, щоденно ризикуючи власним здоров’ям, а нові респіратори допоможуть цю небезпеку значно зменшити», – зазначив Ігор Кіяшко. 

Нагадаємо,  що Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #лікарня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...