• Главная
  • В Мирнограді готові розпочати опалювальний сезон за умови зниження середньодобової температури
09:20, 19 октября 2020 г.

В Мирнограді готові розпочати опалювальний сезон за умови зниження середньодобової температури

В Мирнограді готові розпочати опалювальний сезон за умови  зниження середньодобової температури зовнішнього повітря до +8ºС протягом трьох діб. Про це повідомляють у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради. 

"З метою своєчасного і стабільного забезпечення мешканців міста та об’єктів соціального призначення тепловою енергією в осінньо-зимовий період 2020-2021 років, керуючись п. п. 1 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Виконавчий комітет Мирноградської міської ради

              ВИРІШИВ: 

1. Розпочати опалювальний період 2020-2021 років у місті Мирноград Донецької області для житлового фонду та об’єктів соціального призначення з 16.10.2020 за умови  зниження середньодобової температури зовнішнього повітря до +8ºС протягом трьох діб.

2. Розпочати опалювальний період 2020-2021 років для громадян, що мешкають у будинках з індивідуальним опаленням та використовують природний газ як паливо, з 01.10.2020.

3.Керівникам житлово – комунальних підприємств:

1)  забезпечити цілодобову роботу диспетчерських служб;

2) посилити роботу підприємств щодо поліпшення стану платежів населення за житлово – комунальні послуги;

3) забезпечити оплату за енергоносії поточного споживання та погашення заборгованості минулих періодів.

4.Рекомендувати ВП «ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Мирноградтепломережа»  забезпечити стабільне постачання теплової енергії населенню та об’єктам соціального призначення міста згідно із нормами санітарного законодавства.

5.Управлінню комунальної власності Мирноградської міської ради (Конько) забезпечити запас посипкового матеріалу на випадок ожеледиці.

6.Рішення Виконавчого комітету Мирноградської міської ради від 18.03.2020 № 122 «Про закінчення опалювального сезону 2019-2020 років» зняти з контролю. 

7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Римму Дроздову.", - йдеться у повідомленні виконкому.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #отопительный_период #начало
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...