• Головна
  • Покровський історичний музей збирає свідчення про Шубіна
11:05, 26 жовтня 2020 р.

Покровський історичний музей збирає свідчення про Шубіна

Невід’ємною частиною культурної спадщини нашого краю, крім пам’яток історії та культури, творів мистецтв чи колекцій цінних експонатів, є також традиції та звичаї, знання та навички окремих соціальних груп, які успадковані від предків і передаються майбутнім поколінням. Вони визнаються елементами нематеріальної культурної спадщини, що відіграють важливу роль у формуванні ідентичності. Одним із таких елементів у нашому краї є персонаж шахтарського фольклору - Шубін, в існування якого вірять протягом багатьох десятиліть шахтарі Донбасу.

Покровський історичний музей пропонує долучитися до збору легенд та розповідей, пов’язаних із Шубіним, з метою подальшого включення його до обласного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини.

Запишіть або зніміть на відео розповідь своїх родичів чи знайомих, які працювали на шахті, або особисто знають історії та легенди, пов’язані із Шубіним, і передайте до музею. Можливо саме вам вдасться записати унікальні свідчення про доброго духа, захисника всіх шахтарів.

Зібрану інформацію надсилайте на електронну адресу: [email protected]. Довідки за тел.: 050-217-69-78, 050-880-21-40.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #музей #збирає #свідчення #Шубін
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...