У Мирноградській інфекційній лікарні перебуває 33 пацієнти з COVID-19, з підозрою - 45

У Мирноградській інфекційній лікарні перебуває 33 пацієнти з COVID-19, з підозрою - 45, Анастасия Сенникова

З діагнозом коронавірусна інфекція на лікуванні знаходиться 33 особи, із них жителів Мирнограда – 20, з підозрою на коронавірусну інфекцію знаходиться 45 осіб, з них жителів Мирнограда –28. На лікуванні перебуває 6 медичних працівників регіону. Про це у Фейсбук повідомляє Мирноградський міський голова Олександр Брикалов.

Кількість хворих госпіталізованих за добу– 15 (хворих на коронавірусну хворобу –2, з підозрою – 13), з них жителів Мирнограда – 9 (хворих на коронавірусну хворобу – 2, з підозрою – 7). На самоізоляції перебуває 312 осіб, з них з підтвердженим захворюванням на короновірусну хворобу- 109 осіб (з них 2 дітей).Кількість хворих у важкому стані – 2 (на апаратах ШВЛ- 2), 33 хворих потребує на кисневій підтримці за допомогою кисневих концентраторів.

Заповненість ліжок в інфекційній лікарні м. Мирноград складає з урахуванням хворих на пневмонію - 104,0% (без розгортання додаткових ліжок), всього на лікуванні перебуває – 78 хворих, із них медичних працівників - 6;Терапевтичне відділення Мирноградської центральної міської лікарні відновило прийом хворих з дотриманням протиепідемічних заходів. У відділенні на 50 ліжках на лікуванні перебуває 29 хворих з пневмоніями, за добу поступило 3 хворих на пневмонію.

Кількість осіб протестовано на коронавірусну хворобу всього швидкими тестами – 2386, з них за добу –20, ПЛР – 1071, за добу –28, ІФА - 1736 за добу – 0.

коронавирус случаи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии