Покровські поліцейські проводять профілактичну роботу з «важкими» підлітками

Підоблікові діти перебувають під постійним та пильним контролем співробітників поліції та відповідних служб. І щоб уберегти підлітків від протиправної діяльності, з ними систематично проводиться індивідуально-виховна та профілактична робота. На цьому тижні до дітей, які перебувають в конфлікті із законом, в гості навідались правоохоронці.

З кожним з неповнолітніх, які через скоєння правопорушень чи неналежну поведінку потрапили в поле зору правоохоронців, поліцейські систематично проводять індивідуальні та колективні зустрічі, спілкуються з їхніми батьками чи опікунами, взаємодіють з педагогами навчальних закладів.

Під час візиту до підоблікових дітей інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції акцентували увагу на не допущення протиправної поведінки, роз’яснювали, які наслідки настають у разі повторного порушення закону.

Крім того, на цьому тижні на профілактичну бесіду до поліції були запрошені батьки разом з дітьми, які перебувають на обліку за самовільне залишення домівки. Інспектори ювенальної превенції розповіли неповнолітнім до яких наслідків може призвести їх безпечна поведінка, а батькам нагадали про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Покровський відділ поліції
Покровськ поліцейські профілактична робота
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25