• Главная
  • У Покровську енергетики побудували додаткову лінію для міської інфекційної лікарні
11:06, 2 ноября 2020 г.

У Покровську енергетики побудували додаткову лінію для міської інфекційної лікарні

У Покровську енергетики побудували додаткову лінію для міської інфекційної лікарні

Енергетики перевірили та відремонтували  електроінфраструктуру 189 лікарень Донецької області за 9 місяців поточного року.

Фахівці енергокомпанії виконали капітальний ремонт і технічне обслуговування 492 трансформаторних підстанцій, замінили понад 112 км проводів. Особлива увага приділялася медичним установам – перевірена та відремонтована електроінфраструктура 189 лікарень області, в тому числі 14 інфекційних.  Наприклад, у жовтні в Покровську енергетики побудували додаткову лінію для міської інфекційної лікарні.

У цьому році також велика увага приділялася ремонтам дефектних опор. 1266 опор замінені в Олександрівському, Великоновосілківському, Лиманському, Нікольському районах. Це дозволило зробити енергопостачання жителів більш надійним.

ДТЕК Донецькі електромережі системно відновлює електропостачання населених пунктів в «сірій зоні», які залишилися без світла в результаті обстрілів. У 2020 році фахівці компанії відновили роботу 2 високовольтних ліній, 12 ліній середньої і низької напруги і 112 трансформаторних підстанцій. Це дозволило відновити енергопостачання мешканцям 37 прифронтових населених пунктів.

 За матеріалами відділу з комунікацій АТ «ДТЕК Донецькі електромережі»

#Покровськ #енергетики
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...