• Главная
  • Хто увійшов до депутатського корпусу Покровської ОТГ (ПОІМЕННИЙ СПИСОК)
Выборы 2020
13:51, 2 ноября 2020 г.

Хто увійшов до депутатського корпусу Покровської ОТГ (ПОІМЕННИЙ СПИСОК)

Выборы 2020
Хто увійшов до депутатського корпусу Покровської ОТГ (ПОІМЕННИЙ СПИСОК)

У суботу, 31 жовтня, стали відомі результати виборів у депутатський корпус Покровської ОТГ.

Так, в Покровській міській раді будуть представлені п'ять політичних партій, за яких виборці віддали більше 5% від загального голосів. Місця в міськраді розподілилися наступним чином:

  • «Порядок» - 34,88% (14 мандатів);
  • «Опозиційна платформа - За життя» - 23,34% (10 мандатів);
  • «Молодіжна партія України» - 12,88% (6 мандатів);
  • «Слуга народу» - 9,40% (4 мандати);
  • «За майбутнє» - 9,26% (4 мандати).

Депутатами в територіальних виборчих округах обрано:

1. Новак Андрій Михайлович - менеджер ПАТ «Державна продовольча-Зернова корпорація України»;

2. Яремко Артур Вікторович - тимчасово не працює;

3. Коваленко Ольга Олександрівна - в.о. директора Родинська загальноосвітня школа №354

4. Артьомов Дмитро Юрійович - фізична особа підприємець;

5. Марченко Іван Сергійович - завідувач сектору Управління фонду соціального страхування України в Донецькій області;

6. Погодін Михайло Олегович - тимчасово не працює;

7. Іваньо Наталія Вікторівна - директор Благодійний фонд «НАДІЯ»;

8. Полюшко Наталія Степанівна - завідуюча Дошкільний навчальна заклад №55 «Дружний» ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське»;

9. Радченко Тетяна Миколаївна - директор Покровський міський центр зайнятості Донецької області;

10. Біленко Ольга Вікторівна - голова Гришинська сільська рада Покровського району Донецької області;

11. Федоров Анатолій Іванович - начальник адміністративно-господарчого управління ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське»;

12. Скляр Олександр Іванович - голова профспілки ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське»;

13. Блинов Анатолій Васильович - завідуючий офтальмологічним відділенням "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Покровської міської ради Донецької області;

14. Гуріненко Юлія Геннадіївна - начальник відділу ВЗЗС Благодійний фонд «Надія»;

15. Альохіна Тетяна Миколаївна - начальник відділу соціальних питань ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське»;

16. Косов Сергій Олександрович - лікар стоматолог - хірург щелепно - лицьового хірургічного відділення "ПОКРОВСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" Покровської міської ради Донецької області;

17. Добреля Олена Вікторівна - в.о. директора КНП «Родинська міська лікарня».

Депутатами в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано:

1. Зенов Роман Миколайович - пенсіонер;

2. Баєвська Надія Миколаївна - юрист ТОВ «ТАССТРОЙ»;

3. Яковлева Ганна Миколаївна - фізична особа- підприємець;

4. Костриця Тетяна Степанівна - директор Навчально-виховний комплекс №1;

5. Требушкіна Вікторія Миколаївна - фізична особа підприємець;

6. Остряніна Інеса Леонідівна - директор Комунальне підприємство Центр первинної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради;

7. Моденко Алла Юріївна - начальник Покровський координаційний комітет самоорганізації населення;

8. Костенніков Євген Іванович - голова незалежної профспілки Шахта Краснолиманська;

9. Байсаров Леонід Володимирович - радник ПрАТ «Донецьксталь» – Металургійний завод»;

10. Гаврильченко Галина Олександрівна - пенсіонерка;

11. Тришкін Дмитро Володимирович - начальник юридичного управління ПРАТ «Донецьксталь» - Металургійний завод»;

12. Красний Геннадій Васильович - інженер з пожежної безпеки у відділі охорони праці ПРАТ «Шахтоуправління «Покровське»;

13. Хотнянський Ярослав Сергійович - заступник міського голови Покровська міська рада Донецької області;

14. Мілютін Костянтин Сергійович - директор ТОВ «Проектний інститут міської інфраструктури, житлових та промислових;

15. Харчевна Олена Володимирівна - фізична особа-підприємець;

16. Шабельник Микола Миколайович - начальник відділу з питань безпеки та протидії корупції Покровська міська рада Донецької області;

17. Андрійченко Сергій Сергійович - фізична особа-підприємець;

18. Солоха Сергій Юрійович - комерційний директор ТОВ «Покровський машзавод»;

19. Попов Артур В’ячеславович - фізична особа-підприємець;

20. Саркісян Ніна Вікторівна - завідувач структурного підрозділу КНП «Медичний центр з профілактики та лікування залежності м. Краматорськ» у м. Покровськ»;

21. Оріщенко Денис Сергійович - викладач з фізичної культури, тренер «Родинський професійний ліцей», ОДЮСШ з кікбоксингу.

#Покровськ #депутати #вибори
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...