• Главная
  • Покровська оперзона: за фактом внесення неправдивих відомостей до виборчої документації поліція відкрила кримінальне провадження
16:25, 3 ноября 2020 г.

Покровська оперзона: за фактом внесення неправдивих відомостей до виборчої документації поліція відкрила кримінальне провадження

Під час досудового розслідування буде перевірено факт внесення неправдивих відомостей до протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів на одній з дільниць у м.Добропілля.

До Добропільського відділення поліції  надійшло повідомлення від кандидата в депутати  про те, що на одній з виборчих дільниць до протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів внесені  неправдиві відомості.

За цією інформацією відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 158-3 «Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму» Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

#кандидат #вибори #поліція,
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...