• Главная
  • Винесено обвинувальний вирок голові виборчої дільниці з Добропілля, яка підробила протоколи про підрахунок голосів виборців
14:00, 4 ноября 2020 г.

Винесено обвинувальний вирок голові виборчої дільниці з Добропілля, яка підробила протоколи про підрахунок голосів виборців

За публічного обвинувачення Добропільського відділу Костянтинівської місцевої прокуратури суд визнав 56-річну жінку винною у включенні до виборчої документації завідомо недостовірних відомостей (ч. 2 ст. 158-3 КК України).

Суд встановив, що 31 березня 2019 року, у ході проведення виборів Президента України, голова дільничної виборчої комісії округу № 50 умисно зазначила у протоколах про підрахунок голосів виборців у графі «члена дільничної виборчої комісії» дані щодо осіб, які не були присутніми під час підрахування голосів, та поставила замість них підписи.

Враховуючи, що обвинувачена розкаялась у скоєному злочині, суд призначив їй покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік та позбавленням права займатися діяльністю, пов’язаною з виборчим процесом на 5 років.

Відділ інформаційної політики

Донецької обласної прокуратури

#суд #вибори #протоколи #підробила #Добропілля
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...