• Главная
  • З початку року покровські поліцейські притягнули до кримінальної відповідальності 24 домашніх кривдників
11:44, 11 ноября 2020 г.

З початку року покровські поліцейські притягнули до кримінальної відповідальності 24 домашніх кривдників

З початку року покровські поліцейські притягнули до кримінальної відповідальності 24 домашніх кривдників

А до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства правоохоронці притягнули в цьому році 602 порушників.

Сьогодні на профілактичному обліку в Покровському відділі поліції перебуває 216 сімейних кривдників. З усіма порушниками дільничні офіцери поліції проводять профілактичну роботу, а також притягають їх до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 «Вчинення домашнього насильства» Кодексу України про адміністративне правопорушення. З початку поточного року правоохоронці склали 602 протоколи за даною статтею та винесли у відношенні кривдників 19 термінових заборонних приписів.

Окрім адміністративної відповідальності законодавством передбачена і кримінальна відповідальність. Так, з початку 2020 року 24 сімейних дебоширів притягнуто до кримінальної відповідальності за ст. 126 -1  «Домашнє насильство» Кримінального кодексу України, 16 справ вже направлено до суду для прийняття рішення.

У випадку домашнього насильства телефонуйте:

- на спецлінію поліції 102

- урядову «гарячу лінію» 1547

В жодному разі не лишайтеся наодинці з проблемою, не замовчуйте такі випадки та не соромтеся про них розповісти. Своєчасне повідомлення у поліцію може попередити страшні наслідки.

#Покровськ #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...