• Главная
  • Співробітник Покровського відділу пробації взяла участь у тренінгу з кризового менеджменту
16:33, 11 ноября 2020 г.

Співробітник Покровського відділу пробації взяла участь у тренінгу з кризового менеджменту

У Покровську 10 листопада завершився тренінг з кризового менеджменту, у якому взяла участь психолог Покровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Альбіна Гвоздь.

Тренінг відбувся в рамках трирічної програми співпраці між урядом Норвегії та урядом України у сфері охорони здоров’я «Health Colaboration with Ukraine», спрямованої на запровадження міжнародних стандартів допомоги.

Організаторами виступили Національний університет Києво- Могилянської академії, Регіональний Центр протидії насильству, травмам та суїциду (м. Осло, Норвегія), ГО «Асоціація фахівців з розв’язання конфліктів та соціальної і психологічної підтримки «Слова допомагають» (м. Київ, Україна).

Під час заходу розглянули навички та вміння кризового менеджера, особливості стрес-менеджменту та кризових комунікацій, з’ясували перелік центрів підтримки, провели практичні вправи, презентували роботу моделі CALM, попрацювали над готовими кризовими сценаріями та створювали особисті плани розвитку для кожного учасника. За результатами учасники отримали сертифікати про проходження курсу.

Покровський міськрайонний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області

#пробація #Покровськ #тренінг
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...