• Главная
  • У Покровську громаду закликають реагувати на людей, які розмальовують стіни надписами про торгівлю наркотиками
14:43, 12 ноября 2020 г.
1

У Покровську громаду закликають реагувати на людей, які розмальовують стіни надписами про торгівлю наркотиками

Майже щоденно інспекторами муніципальної служби у рамках міської програми «Стоп наркотик» встановлються та знищуються рекламні надписи, левова частка яких не що інше, як реклама ресурсів, які промишляють продажем наркотиків та психотропних речовин, які методично з’являються на парканах та будівлях нашого міста. 

Муніципальна служба правопорядку проводить роботу щодо знищення надписів, а також встановлення осіб, які наносять ці надписи та своїми діями не тільки становляться причетними до злочинної діяльності, пов’язаної з накроторгівлей, а й відверто спотворюють фасади будинків.

"Виявлена нашою службою інформація щоденно надається до чат боту MRIYA щодо блокуваня підозрілих інтернет-ресурсів, а комунальними службами та власниками будівель будуть прийматись заходи щодо відновлення пошкоджених фасадів. Шановні мешканці міста! Не будьте байдужими! В разі виявлення таких осіб повідомляйте про це до Муніципальної служби правопорядку за телефоном 099-566-48-99, Контакт центру -0 800-300-101 або до відділу поліції -102", - йдеться у повідовленні Муніципальної служби правопорядку у Фейсбук.

У Покровську громаду закликають реагувати на людей, які розмальовують стіни надписами про торгівлю наркотиками, фото-1
#Покровськ #наркотики #надписи
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Прикол
12 ноября 2020 г., 16:35
Они пока про них не знают.А это есть мат. Потери.. Помогите !!!!!
Объявления
live comments feed...