У Покровську військкомат переформовано в Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки

У Покровську військкомат переформовано в Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, Анна Онипко

Відповідно до Державної програми розвитку Збройних Сил України Військові комісаріати переформовані у ТЕРИТОРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ (ТЦК та СП).

Тому 1 листопада 2020 Покровсько-Ясинуватський ОМВК переформовано у Покровсько-Ясинуватський об'єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Що ж саме докорінно змінилося після зміни назви журналістам розповів військовий комісар Покровсько-Ясинуватського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Валяєв.

У Покровську військкомат переформовано в Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, фото-1 У Покровську військкомат переформовано в Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, фото-2

"Змінилася не тільки назва. Відповідно до Державної програми розвитку Збройних Сил України (затвердженої Указом Президента України від 22.03.2017 №73/2017) всі військові комісаріати Донецької області переформовані у ТЕРИТОРІАЛЬНІ ЦЕНТРИ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ (ТЦК та СП). Розумієте, основною метою такого переформування є створення більш прозорої системи надання сервісних адміністративних послуг військовозобов'язаним, резервістам, ветеранам війни та військової служби, військовим пенсіонерам і членам їх сімей у питаннях соціального захисту, які є важливими та пріоритетними для нас на сьогоднішній день", - розповів Ігор Станіславович.

До речі, при цьому територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, як і раніше, залишаються місцевими органами військового управління, які забезпечуватимуть виконання законодавства з питань військового обов'язку і військової служби, мобілізаційної підготовки та мобілізації в особливий період людських та транспортних ресурсів на відповідній території.

У Покровську військкомат переформовано в Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, фото-3 У Покровську військкомат переформовано в Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, фото-4 У Покровську військкомат переформовано в Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, фото-5
Замість військкомату Покровськ Центр комплектування підтримки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25