• Главная
  • Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи
12:09, 21 ноября 2020 г.
1

Сьогодні Україна відзначає День Гідності та Свободи

У суботу, 21 листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Про це повідомляє UATV.

Щорічне відзначення цього дня встановлено указом президента від 13 листопада 2014 року.

День присвячений початку двох важливих подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року розпочалися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Як інформує ОП, сьогодні відбулося вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні від імені президента України Володимира Зеленського. На Алеї Героїв Небесної Сотні в Києві було встановлено кошик квітів до пам’ятного хреста на місці загибелі активістів Майдану.

“Протягом 29 років незалежності України відбулася низка революцій: українці відстоювали європейський вектор розвитку, захист демократичних цінностей, прав та свобод людини, а також досягнення гідного рівня життя і праці громадян. Непереможним є лише той народ, який по-справжньому цінує свободу й гідність. Ми повинні узагальнити та переосмислити моральний досвід різних поколінь українців, які боролися за демократичні цінності, права та свободи”, – зазначив Володимир Зеленський.

#сьогодні #день #гідності
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
kamera
21 ноября 2020 г., 13:54
да,хорошая получилась"рэволюция гидности" для некоторых ,сидящих на всякого рода денежных фондах.вот, после "института национальнои пам'яти",отметевшего помпезным фуршетом "праздник"голодомора,очередной зашквар с баблом на мемориал героям майдана. а вы говорите ,не может быть! эти,которые в 2013 году "замутили"  "курс на ероинтэграцию" знали для чего они это делают,а вот остальные,что теперь скажут на это несчастье?
Объявления
live comments feed...