• Главная
  • Мирноградські поліцейські закликають громадян бути пильними та не потрапляти в тенета шахраїв
19:00, 21 ноября 2020 г.

Мирноградські поліцейські закликають громадян бути пильними та не потрапляти в тенета шахраїв

Співробітники сектору кримінальної поліції Мирноградського відділення поліції проводять активну профілактичну роботу серед містян з протидії шахрайству, приділяючи особливу увагу літнім громадянам.

Правоохоронці розгорнули цілу інформаційну кампанію з метою застереження громадян від злочину – шахрайства, який є одним із найпоширеніших сьогодні способів заволодіння чужими грошима і майном. Для досягнення своїх злочинних цілей зловмисники використовують будь-які способи, вміло граючи при цьому на людських почуттях.

Правоохоронці не припиняють профілактичної роботи в цьому напрямку і продовжують активно застерігати громадян. Так, мирноградські поліцейські розповсюджували серед містян інформаційні листівки "Як не стати жертвою шахраїв". Крім того, співробітники поліції розмістили такі пам’ятки у всіх містах масового відвідування громадян.

Поліція вкотре закликає громадян бути пильними та не переводити і не віддавати кошти незнайомим особам, а у разі підозри на спробу скоєння шахрайства, одразу телефонувати до чергової частини поліції.

«Сподіваюсь, що люди скористуються нашими порадами, стануть більш обачливими і не будуть потрапляти на гачок шахраїв», - зауважив начальник Мирноградського відділення поліції Артем Кузнецов.

#Мирноград #шахраї
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...