• Главная
  • Ювенальні поліцейські Покровська проводять профілактичну роботу з підобліковими дітьми
10:03, 28 ноября 2020 г.

Ювенальні поліцейські Покровська проводять профілактичну роботу з підобліковими дітьми

Ювенальні поліцейські Покровська проводять профілактичну роботу з підобліковими дітьми

Профілактичні заходи з дітьми, які скоїли правопорушення, орієнтовані на попередження та недопущення повторного скоєння ними злочинів.

Підоблікові діти перебувають під постійним та пильним контролем співробітників поліції та відповідних служб. І щоб уберегти підлітків від протиправної діяльності, з ними систематично проводиться індивідуально-виховна та профілактична робота.

Так, днями до Мирноградського відділення поліції були запрошені юні порушники. Інспектори ювенальної превенції нагадали неповнолітнім про основні правила безпечної поведінки, роз’яснили їхні права та обов’язки, також розповіли як не стати жертвою злочину та куди слід звертатись за допомогою, якщо виникають проблеми.

-Ми спостерігаємо за такими дітьми. Нині важливо, щоб у них повірили та дали можливість виправити життєву помилку. Неповнолітнім обов’язково потрібно надати шанс. Коли вони відчувають, що дорослі намагаються зрозуміти й допомогти їм, вони демонструють готовність виправляти свої помилки, і тоді є шанс повернути їх на той шлях, з якого вони якось зійшли, - зауважив інспектор ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук.

#поліція #Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...