• Главная
  • 20 грудня – День вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України
12:07, 20 декабря 2020 г.
3

20 грудня – День вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України

20 грудня – День вшанування пенсіонерів та ветеранів Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції України

Хоч тепер в Україні працює поліція, а не міліція, щороку 20 грудня працівники ОВС вшановують тих, хто присвятив своє життя служінню Закону, стояв на варті правопорядку та спокою громадян. Саме цю дату визначають Днем вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС і Нацполіції України.

У кожного з тих, хто віддав міліції понад 20 кращих років свого життя, непроста життєва доля.

Вони починали будувати міліцію молодої незалежної Української держави і зараз повні сил, енергії та готові надати допомогу і передати свій багатий досвід молодим колегам. Багато ветеранів вистояли у випробуванні Чорнобиля, витримали перевірку на стійкість та вірність обов’язку в «гарячих точках».

Ваш практичний та життєвий досвід – це безмежна скарбниця мудрості. Це професійне свято людей, яких просто не можна не поважати – це мужня та почесна професія.

Зичимо всім Вам шановні, міцного здоров’я, сімейного добробуту та злагоди, спокою та затишку, радості від дітей та онуків, кохання від дружин, довгих років життя. Найкращі побажання вашим рідним та близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя.Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається людською вдячністю, нехай береже Вас доля від втрати товаришів.

#день #вшанування #ветеранів
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Алексей
20 декабря 2020 г., 18:31
Да что вы говорите,Сегодня день милиции по старому))))
мес
20 декабря 2020 г., 18:51
праздник не состоявшихся преступников!
СМЕРШ
21 декабря 2020 г., 11:01
Унизили  в этой стране этих  ветеранов ОВД как могли!Пенсии им не пересчитывали с 2016 года,средняя пенсия у них 3500 грн. И за что они спрашивается рисковали своими жизнями?
Объявления
live comments feed...