![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:00, 12 січня 2021 р.
У Родинському 32-річна жінка вирішила довести свою правоту за допомогою ножа
![У Родинському 32-річна жінка вирішила довести свою правоту за допом... У Родинському 32-річна жінка вирішила довести свою правоту за допомогою ножа](/dist-assets/images/cap.jpg)
В результаті домашнього конфлікту 35-річний мешканець м. Родинське отримав тяжкі наслідки – ножове поранення в область живота. Наразі потерпілий знаходиться у лікарні. За даним фактом розпочато досудове розслідування.
Під час встановлення обставин події поліцейські з’ясували, що між подружжям виник конфлікт на побутовому ґрунті. 32-річна жінка вирішила довести свою правоту за допомогою ножа.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...