• Главная
  • Покровськ співпрацюватиме з польським містом Ольштином
14:10, 18 января 2021 г.

Покровськ співпрацюватиме з польським містом Ольштином

Покровськ співпрацюватиме з польським містом Ольштином

Новим містом-побратимом Покровська стане місто Ольштин з Польщі. Міста співпрацюватимуть у рамках проєкту Демократичне врядування у Східній Україні. За ініціативи Покровського міського голови Руслан Требушкін взаємини налагоджуватиме Агентство розвитку Покровської громади.

Попередні зустрічі між муніципалітетами міст відбулись раніше. Визначились, що польський Ольштин допомагатиме Покровську з розвитком Smart-City Покровськ та посиленням місцевої демократії за двома напрямками. Це покращення можливостей бюджету участі та запровадження консультацій з громадькістю. Про це йдеться у повідомленні ради на Фейсбук.

15 cічня відбулась чергова онлайн-зустріч представників Ольштину з місцевою владою українських міст-партнерів, серед яких і Покровськ. Покровську громаду представили міський голова Руслан Требушкін та керівниця Агентства розвитку Надія Прасолова. Обговорили технічні аспекти співробітницва та підготовку до підписання меморандуму про взаємовідносини. Приділили увагу питанням залучення інвестицій для подальшого розвитку міста, механізмам заохочення громадян брати участь у конкурсах проектів та посилення громадської активності.

«Місто Покровськ бачить себе Smart-City. Ми готові співпрацювати в цьому напрямку, будемо вдячні за підтримку та допомогу в реалізації розвитку проєктів. Упевнений, що разом ми зможемо отримати корисний досвід та результат», - зазначив міський голова Руслан Требушкін.

До речі, Польща має великий досвід розвитку завдяки реформі децентралізації. 

Покровськ співпрацюватиме з польським містом Ольштином , фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #співпрацюватиме #Ольштин
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...