• Главная
  • Молодь Покровської ОТГ запрошують до вступу у військові виші
16:20, 18 января 2021 г.

Молодь Покровської ОТГ запрошують до вступу у військові виші

Покровсько-Ясинуватський ОМТЦК та СП запрошує кандидатів на вступ у вищі військові навчальні заклади Міністерства оборони України хлопців та дівчат віком від 17 до 30 років, повідомляє 06239.

Молодь запрошують до Житомирського військового інституту, Військової академії в Одесі та Військового інституту комунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут у Києві.

Хлопцям та дівчатам обіцяють: безкоштовний вступ на навчання, розселення на час вступу, безкоштовне харчування, безкоштовне проживання, військове спорядження на весь період навчання, отримання диплому з двома спорідненими спеціальностями, військовою та цивільною, гарантоване працевлаштування, державний соціальний захист.

На навчання для здобуття військової освіти приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників, з урахуванням творчих здібностей та результатами проходження психологічного обстеження, оцінки рівня фізичної підготовленості та медичного огляду.

Також абітурієнти мають можливість вступу до військового коледжу сержантського складу без результатів зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь (термін навчання 2,5 роки та отримання диплому молодшого бакалавра).

Більш детальна інформація за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 16, кабінет №35.

Телефон для довідок: 095 854-94-46

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий #виш
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...