![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:49, 19 січня 2021 р.
Як працює КП “Покровська міська стоматологічна поліклініка” в умовах локдауну
У період карантину, який Уряд України запровадив з 8 по 24 січня включно, у Покровську заклади медичної сфери продовжують працювати, але з дотриманням певних обмежень.
Лікарі комунального підприємства «Покровська міська стоматологічна поліклініка» ведуть прийом пацієнтів щодня. Відбувається він за попереднім записом в порядку черги. У екстрених випадках відвідувачів з гострим болем приймають відразу після звернення, повідомляє Покровська міська рада.
У штатному порядку працюють всі три відділення: терапевтичне, дитяче та ортопедичне.
За словами директорки медичної установи Лариси Хижняк, кількість відвідувань з початку року у порівнянні з минулорічним періодом суттєво зменшилася. Епідемія вносить свої корективи. Попри це колектив стоматологічної поліклініки у тісній взаємодії з Покровською міською радою працює над вдосконаленням надання медичних послуг населенню.
Працює КП «Покровська міська стоматологічна поліклініка» за зимовим графіком:
з понеділка до суботи з 8.00 до 18.00, у неділю: з 8.00 до 15.00.
Записатися на прийом можна за телефоном: 066-595-72-77, 0623-52-11-02.
![Як працює КП “Покровська міська стоматологічна поліклініка..., фото-1 Як працює КП “Покровська міська стоматологічна поліклініка” в умовах локдауну, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...