• Главная
  • Покровчанам на замітку: "ПриватБанк" не розігрує автомобілі або інші дорогі призи - це шахрайство!
14:11, 25 января 2021 г.

Покровчанам на замітку: "ПриватБанк" не розігрує автомобілі або інші дорогі призи - це шахрайство!

ПриватБанк попередив українців про нову шахрайську схему, яка стала вкрай поширеною останнім часом. Вона полягає в тому, що на номери клієнтів банку часто приходять СМС-повідомлення про те, що вони нібито виграли автомобіль. До речі, такі повідомлення отримували і мешканці Покровська, повідомляє 06239. 

Як правило, вони починаються приблизно так: «Вітаємо! Ви виграли «Сітроен С4», деталі за посиланням або по телефону». Як не стати жертвою шахраїв: радять експерти ПриватБанку

Як правило, за посиланням або за телефоном, вказаним в СМС-повідомленні, ви дізнаєтеся, що вам нібито необхідно сплатити один відсоток від вартості виграного авто. Після оплати ваші кошти зникають, і ніяку машину ви не отримуєте.

Експерти ПриватБанку опублікували алгоритм, який дозволить вам виявити шахраїв і не попастися на їх прийоми. Ось він:

Спочатку перевірте організацію, яка нібито провела розіграш. Для цього необхідно знайти юридичну адресу, інші контакти, крім зазначених у СМС-повідомленні і на сайте. Якщо ніяких інших контактних даних немає – це вже тривожна ознака.

Якщо вам вдалося знайти альтернативні способи зв’язатися з компанією, поспілкуйтеся з її офіційними представниками. Шахраї люблять робити сайти-клони відомих фірм, в тому числі досить відомих. Часто вони йдуть з цим на фріланс-біржі, де шукають замовників веб-дизайнери, і просять створити «дзеркало» сайту тієї чи іншої компанії, видаючи себе за її представників. В результаті люди навіть не розуміють, що насправді попрацювали на шахраїв, створивши для них фішинговий сайтів-клон.

Загугліть телефон і текст, який вам відправили. Ви знайдете безліч відгуків від людей, які залишилися без грошей і не отримали авто.

Слід пам’ятати, що якщо ви не брали участь ні в яких розіграшах, то навряд чи могли що-небудь виграти. Благодійністю в формі роздачі машин випадковим людям жодна компанія не займається! Експерти радять повідомляти про номери та СМС-повідомлення в кіберполіцію.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Приватбанк #шахраї
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...