• Главная
  • У Покровську тренер з армреслінгу отримав посвідчення майстра спорту України
12:35, 30 января 2021 г.

У Покровську тренер з армреслінгу отримав посвідчення майстра спорту України

У Покровську тренер з армреслінгу отримав посвідчення майстра спорту України

Чемпіон України з армреслінгу Вадим Никитенко, який сьогодні передає свої вміння починаючим спортсменам Покровської громади, отримав посвідчення майстра спорту України та нагрудний знак. Вручити хлопцю офіційний документ та цінний подарунок від Покровської міської ради до зали, де тренується сам та одночасно тренує дітей завітали заступник Покровського міського голови Микола Шабельник та начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Олександр Швайко.

У Покровську тренер з армреслінгу отримав посвідчення майстра спорту України, фото-1

«Ми радіємо успіхам наших спортсменів та завжди готові їх підтримувати, - у своєму вітальному слові відзначив Микола Шабельник. – Наша задача сьогодні – створювати умови для тренувань як професійних спортсменів, так і для початківців. Радію, що у Покровську є молодь, яка ставить перед собою мету та робить все для її здійснення. Це говорить про силу духу та міцний характер».

На рахунку Вадима – десятки золотих медалей та кубків з Чемпіонатів області, України та міжнародних змагань. Сьогодні спортсмен є тренером міського центру фізичного здоров`я населення «Спорт для всіх».

«Розвитку спорту та залученню дітей і  молоді до спортивних секцій ми з армреслінгу приділяємо велику увагу, - відзначив начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Олександр Швайко. – У Покровську діє програма виплати стипендій обдарованим дітям та молоді, яку отримують представники трьох напрямків – освіти, культури та спорту. У цьому році грошові виплати присвоєні 45 спортсменам і з кожним роком ця цифра лише зростає».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #тренер
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...