• Покровський рукоборець став призером у двох категоріях у Чемпіонаті Донецької області з армреслінгу
15:39, 9 лютого 2021 р.

6 і 7 лютого у Маріупольському міському Центрі позашкільної роботи відбувся чемпіонат донецької області з армспорту.
Продемонструвати майстерність і вибороти титул чемпіона зібралися спортсмени з Маріуполя, Краматорська, Покровська і Волновахи. Спортсмени змагалися у п’яти вагових категоріях: 70 кг, 80 кг, 90 кг, +95 кг і абсолют.

Покровський рукоборець став призером у двох категоріях у Чемпіонаті Донецької області з армреслінгу, фото-1

За результатами командної першості до призової трійки увійшли команди Маріуполя і Покровська: перше і друге місце відповідно посіли команди маріупольських спортивних клубів «Іллічівець» і «Стимул», третє місце вибороли рукоборці Покровська.

Вадим Никитенко м.Покровськ став призероом у категорі 80 кг та здобув срібло в абсолюті.

За результатами змагань буде сформовано збірну команду області, яка вже наступного місяця представить Донеччину на чемпіонаті України у Тернополі.