Голова Покровської райради Юрій Ключка увійшов до складу делегації в Конгресі Ради Європи

Голова Покровської районної ради Юрій Ключка став представником України в Палаті регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2021 - 2026 роки.

Президент Володимир Зеленський затвердив новий склад делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи на 2021-2026 роки.

Відповідний Указ глава держави підписав 10 лютого.

«Маю нагоду представляти Україну в Конгресі Місцевих та регіональних влад Ради Європи. Щиро дякую Офісу Президента України за високу оцінку та мандат довіри!»,- прокоментував своє призначення Юрій В'ячесловович.

Для довідки:
Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи (далі – Конгрес) є консультативним органом Ради Європи, який діє з 1994 року. Він представляє інтереси органів місцевих і регіональних влад 47-и держав-членів Ради Європи.
Національна делегація України у Конгресі складається з 12 представників України в Конгресі та 12 їх заступників.
Конгрес складається з двох палат: Палати місцевих влад та Палати регіонів. Загальна кількість місць становить 315 для членів палат та 315 для їхніх заступників. Усі вони є обраними представниками більш ніж 200 тисяч місцевих та регіональних органів влад сорока семи держав – членів Ради Європи.

Юрій_Ключка Палата_регіонів_Конгресу представник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25