Покровська міськрада разом з медиками громади розробляють алгоритми дій щодо проведення вакцинації від COVID-19

Покровська міськрада разом з медиками громади розробляють алгоритми дій щодо проведення вакцинації від COVID-19, Анастасия Сенникова

«У Покровській міськраді вже розпочато підготовчу кампанію щодо початку вакцинації, - розповіла заступниця Покровського міського голови Світлана Макарова. – Терміни надходження вакцини та механізми здійснення логістики поки уточнюються. Але ми вже готуємося до цього важливого процесу – розробляємо алгоритми дій проведення щеплення серед населення Покровської громади».

За словами Світлани Макарової, для забезпечення належного та рівного доступу до ефективної вакцини проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також для контролю пов'язаних з ним процесом, в Україні розроблена Дорожня карта. Саме цей документ визначає етапи розгортання кампанії, логістику та розробку нормативних документів.

Згідно з ним, вакцинація буде проведена у декілька етапів. Під час першого- щеплення отримають працівники системи охорони здоров’я, які лікують від COVID-19 і самі постійно наражаються на небезпеку тяжкого перебігу хвороби. До того ж пріоритетними групами визначено всіх, хто працює у сфері безпеки та життєдіяльності громади.

«Процес вакцинації – досить непростий, тому має бути досконально продуманим та розкладеним на алгоритми дій – що ми робимо та в якій послідовності. Разом з медиками ми плідно працюємо, аби уникнути будь-яких ускладнень вході кампанії,» - повідомила директорка КП «Центру медико-первинної допомоги» Інеса Остряніна.

Покровська міськрада разом з медиками громади розробляють алгоритми дій щодо проведення вакцинації від COVID-19, фото-1
Покровська міська рада
коронавирус вакцинация
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25