Збереження зору близьких людей у літньому віці та власного зору – у Ваших руках

Коли ми росли, будучи ще дітьми, про нас піклувалися дорослі: мати, тато, дідусь, бабуся, тітка, хрещена. Вони водили нас, діточок, до дитячого садку, потім до школи, за необхідності - до лікарів, годували, одягали, виховували, вчили життю у дорослому світі, ділили з нами радості й незгоди. Але час швидко спливає, і непомітно цей час впливає на наших близьких людей, що колись так піклувались про нас. На жаль, з віком погіршується зір, на що є об’єктивні причини.

Тому кожний чоловік і жінка зрілого віку мають регулярно відвідувати кабінет окуліста для профілактичного огляду. На цьому наголошують лікарі-офтальмологи, зауважуючи, що одна з найпоширеніших і найскладніших «вікових» хвороб очей - катаракта - здатна повністю «забрати» зір. Катарактою називають помутніння кришталика. Але найчастіше зустрічається так звана вікова катаракта, набута після 50 років. Людина може навіть не знати про це.

Збереження зору близьких людей у літньому віці та власного зору – у Ваших руках, фото-1

Кришталик починає мутніти поступово, на так званій початковій стадії зір може бути навіть більше одиниці, але важливо регулярно проходити діагностику зору. У теперішній час чим швидше буде він буде прооперований, тим краще будуть результати і пацієнт скоріше повернеться до звичайного життя.

Дивитися на світ і бачити його красу - це велике щастя. За допомогою очей людина бачить предмети, їх переміщення і колір. Очі є унікальним та найціннішим органом в системі органів почуттів, бо сприймають 85-90% всієї інформації, що надходить ззовні.

Аби не поринути в цілковиту темряву, зазвичай достатньо кількох зважених кроків. Насамперед - уваги і до себе, і до своїх рідних та близьких. Адже хвороби очей тривалий час можуть ніяк себе не проявляти, і в цьому їх підступність. Тому краще завчасно пройти обстеження очей, аніж лікувати наслідки хвороби.

Тому якщо гострота зору зменшилась, потрібно якомога швидше звернутися до лікаря. Профілактичні огляди у лікаря-офтальмолога допоможуть зберегти здоровий зір на довгі роки Вам та особливо - Вашим близьким у літньому віці.

Настав час повернути нашим батькам, дідусям, бабусям частинку тієї турботи та любові, що вони дарували нам у дитинстві та юності, а часто – і зараз. Саме зараз – найсприятливіша нагода подарувати їм велике багатство – чітко і у всіх кольорах бачити цей чудовий світ!

Збереження зору близьких людей у літньому віці та власного зору – у Ваших руках, фото-2

Давайте берегти власне здоров’я, здоров’я наших близьких та робити все, щоб люди поряд з нами були щасливі. Приходьте разом з літніми рідними та близькими, знайдіть на це трохи часу – це насправді просто, якщо любиш. Знайдіть час поговорити з ними про стан їх зору та допоможіть обрати професійну допомогу.

В медичному центрі “Прайд-ЮА” Вам та Вашим близьким людям з турботою оперативно перевірять зір та нададуть кваліфіковану медичну допомогу в зручний для Вас час!

Обстеження зору коштує - 350 гривень для дорослих і дітей.

Дзвоніть та записуйтесь на діагностику за номером телефону +38 (066) 066-68-95 Приходьте за адресою: м.Покровськ, вул. Маршала Москаленко, 146

Допоможіть рідним бачити світ таким, яким він є насправді – яскравим, живим, чітким!

Покровськ медичний центр Прайд-ЮА перевірка зір медична допомога
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
1 человек рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25