Реконструкція ЗОШ №6 у Покровську: як буде виглядати школа

Реконструкція ЗОШ №6 у Покровську: як буде виглядати школа, Анастасия Сенникова

У Покровській міськраді відбулась робоча нарада, під час якої затвердили планувальні рішення та зовнішнє оздоблення фасадів учбового закладу.

Нарада пройшла за участю архітектора, представника підрядної організації, директора ЗОШ №6, в.о. начальника відділу освіти Покровської міської ради. Своє бачення майбутнього зовнішнього вигляду учбового закладу також висловили Покровській міський голова Руслан Требушкін разом із заступниками – Костянтином Мілютіним та Світланою Макаровою.

«На основі наших реалій, згідно з технічним завданням(кількість класів, школярів) та враховуючи кращий міжнародний досвід, ми впроваджуємо кращі практики. Умови для навчання дітей Покровської громади мають бути та будуть найсучаснішими», - зазначив заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін.

Учасники зустрічі розглянули технології використання оздоблювальних матеріалів та варіанти кольорової гами для фасаду навчального закладу. За словами освітян, раніше вони практично не брали участі у виборі матеріалів або кольорів фарби, яка буде нанесена на стіни учбових закладів. Сьогодні вони мають нагоду не лише «на словах» уявити, як виглядатиме школа, але і внести свої пропозиції.

«Дуже приємно, що нас чують та з нами рахуються. Адже саме нам, вчителям, працювати з дітьми у цих класах. У тісній взаємодії з заступниками Покровського міського голови, архітекторами та підрядниками ми прагнемо створити максимально комфортні умови для перебування юних мешканців Покровської громади в учбових закладах», - відзначила директорка ЗОШ №6 Наталія Безручко.

Крім того, на нараді обговорили відповідність розташування класів та проектну потужність школи. Сьогодні в ЗОШ №6 навчається 639 учнів. Планується, що після реконструкції учбовий заклад вміщатиме 24 класи, де навчатимуться 658 юних мешканців Покровської громади. Результат зустрічі - остаточно затверджене планувальне рішення загальноосвітньої школи №6.

Реконструкція ЗОШ №6 у Покровську: як буде виглядати школа, фото-1
Реконструкція ЗОШ №6 у Покровську: як буде виглядати школа, фото-2
Реконструкція ЗОШ №6 у Покровську: як буде виглядати школа, фото-3
Реконструкція ЗОШ №6 у Покровську: як буде виглядати школа, фото-4
Покровська міська рада
Покровськ ОШ№6 школа реконструкція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25