• Главная
  • Сьогодні ЦВК зареєструвала кількох кандидатів в 50 окрузі, а кільком відмовила
ОВО № 50
18:47, 1 марта 2021 г.

Сьогодні ЦВК зареєструвала кількох кандидатів в 50 окрузі, а кільком відмовила

ОВО № 50
Сьогодні ЦВК зареєструвала кількох кандидатів в 50 окрузі, а кільком відмовила

Сьогодні, 1 березня, ЦВК зареєструвала 3 кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України 28 березня 2021 року.

А саме, в одномандатному виборчому окрузі № 50 (Донецька область) – Андрія Аксьонова від політичної партії “Порядок”, Юлію Кузьменко від політичної партії “Європейська солідарність” та Миколу Головка як самовисуванця.

Окрім того, Комісія відмовила Олегу Пазюричу, Михайлу Сахну, Сергію Шаповалову, Юрію Чіху та Ользі Квітці в реєстрації кандидатами в народні депутати України в ОВО № 50.

Основні підстави відмови – не внесення грошової застави у визначеному законом розмірі та невідповідність поданих документів вимогам виборчого законодавства.

Нагадаємо, що раніше Комісія вже зареєструвала 16 кандидатів в народні депутати України: Вікторію Шилову, Валентина Рибіна, Артема Марчевського, Іштвана Добшу, Людмилу Дорошенко, Олександра Груздєва, Сергія Звагольського, Богдана Мироненка, Олександра Тамбулатова, Юрія Третяка, Андрія Бондаренка, Юлію Гакову, Надію Масло, Ларису Ревву, Андрія Масенця, Антона Ровенського – в ОВО № 50.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вибори #ЦВК
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...