
13:30, 2 березня 2021 р.
Красноармійська прокуратура: юному наркоділку, який збував психотропи через Telegram, обрано запобіжний захід

За клопотанням Красноармійської місцевої прокуратури 17-річному мешканцю м. Селидове, який підозрюється у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин, обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Досудовим розслідуванням встановлено, що неповнолітній вирішив покращити своє матеріальне становище шляхом збуту психотропних речовин. Для цього він за допомогою месенджеру «Telegram» придбав 82 згортки з невстановленою речовиною та один пакет з особливо небезпечною психотропною речовиною PVP, обіг якої заборонено. Вказані речовини юний наркоділок планував розповсюджувати через месенджер шляхом «закладок» на території м. Селидове.
На початку лютого зловмисника затримали співробітники поліції у м. Покровську з придбаним «товаром». Дії неповнолітнього кваліфіковано за ч. 2 ст. 307 КК України.
Досудове розслідування триває.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Красноармійська місцева прокуратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня
Чоловіче здоров’я, задоволення та сучасні іграшки
Новини компаній
16:30
14 вересня