• Главная
  • Візуалізація фасаду та кольорові рішення класів: як триває реконструкція школи №8 у Родинському
10:25, 3 марта 2021 г.

Візуалізація фасаду та кольорові рішення класів: як триває реконструкція школи №8 у Родинському

Візуалізація фасаду та кольорові рішення класів: як триває реконструкція школи №8 у Родинському

Заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін, який опікується будівництвом, регулярно інспектує об’єкти, де тривають ремонтні роботи. Серед них і ЗОШ №8, що у місті Родинське. Реконструкція навчального закладу йде активними темпами - встигнути планують до початку нового навчального року.

До реконструкції загальноосвітньої школи №8, яка має два корпуси та окрему будівлю їдальні, представники підрядної організації взялися влітку 2020 року. За цей час на об’єкті виконано чималий обсяг робіт: згідно проєкту замінено внутрішні комунікації, встановлені енергоощадні вікна, на 50 відсотків виконані роботи з відновлення даху.

Візуалізація фасаду та кольорові рішення класів: як триває реконструкція школи №8 у Родинському, фото-1
Візуалізація фасаду та кольорові рішення класів: як триває реконструкція школи №8 у Родинському, фото-2

«Коли ми розпочали реконструкцію, виявилось багато проєктних недоліків, - розказав представник підрядної організації Володимир Гаренко. – Було вирішено багато питань, які виникали під час будівничого процесу. Здати приміщення навчального закладу плануємо за два місяці до 1 вересня, щоб у керівництва школи був час облаштувати класи меблями, дошками та навчальними матеріалами».

Щоб показати, як виглядатимуть оновлені класи, будівельники практично повністю закінчили ремонт у двох з них, обравши різну кольорову гаму. Далі–черга за педагогами, яким запропонують обрати, яке кольорове рішення більш прийнятне для приміщень, де навчатимуться діти.

Підготовлена також візуалізація навчального закладу. Костянтин Мілютін презентував паспорт оздоблення фасадів.

Візуалізація фасаду та кольорові рішення класів: як триває реконструкція школи №8 у Родинському, фото-3
Візуалізація фасаду та кольорові рішення класів: як триває реконструкція школи №8 у Родинському, фото-4

«Реконструкції підлягають не лише учбові корпуси закладу, а й прилегла територія закладу, - зазначив Костянтин Мілютін. – Плануємо облаштувати місця для паркування, пішохідні доріжки, встановити ігрові та спортивні майданчики».

Планується вирішити питання з будівлею, де до 2011 року розміщувались трудові майстерні. Сьогодні вони знаходяться в аварійному стані, тож їх буде демонтовано.

Візуалізація фасаду та кольорові рішення класів: як триває реконструкція школи №8 у Родинському, фото-5

За словами Костянтина Мілютіна, після реконструкції навчального закладу збільшиться проєктна потужність школи. Сьогодні в ЗОШ №8 навчається 430 учнів. Планується, що після реконструкції навчальний заклад вміщатиме 42 класи, де навчатимуться 780 юних мешканців Родинського.

Нагадаємо, реконструкція ЗОШ №8 відбувається у рамках спільної програми Європейського інвестиційного банку та Уряду України «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». Вартість проєкту – 64 мільйони гривень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Родинське #школа
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...