• Главная
  • У Покровську громадськості представили план будівництва притулку для тварин
17:05, 6 марта 2021 г.

У Покровську громадськості представили план будівництва притулку для тварин

В рамках Програми поводження з котами та собаками та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у м. Покровську на 2021-2025 роки заплановано побудувати притулок на 100 тварин. Частину коштів виділяє область: 200 тисяч на розробку проєкту та 1,7 млн гривень на стерилізаційний пункт. Всі інші витрати бере на себе місто, повідомляє сайт мерії.

У Покровську громадськості представили план будівництва притулку для тварин, фото-1

Заступник міського голови Сергій Федоров 5 березня провів засідання з розгляду пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації. Присутнім був представлений Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель та споруд притулку, для тимчасового утримання тварин в районі газопостачальної станції у м. Покровськ Донецької області.

Під будівлю буде відведено 2 га землі, але поки що планується зайняти 1 га. На території розташують готель, вольєри та стерилізаційний пункт. Умови для утримання будуть комфортні: в будівлі заплановані водопостачання та водовідведення, і навіть підлога з підігрівом.

У Покровську громадськості представили план будівництва притулку для тварин, фото-2

Передбачається, що тварин будуть виловлювати, стерилізувати та знаходити для них хазяїв. Прийняте рішення не випускати собак назад в місто, адже агресію не можна прибрати стерилізацією. Як зазначив Сергій Федоров, на стерилізованих та пролікованих тварин є великий попит, особливо серед фермерських хазяйств.

Послуги відловлювання та стерилізації Покровськ буде надавати також і ближнім містам на комерційній основі. Під дію Програми також підпадають домашні тварини, які мають власників.

Присутні одноголосно підтримали будівництво притулку. Адже неналежний догляд за домашніми тваринами, викидання їх на вулиці Покровська провокує стрімке їх розмноження, що призводить до загибелі тварин, захворювань у тому числі небезпечними інфекційними хворобами, каліцтва у дорожньо-транспортних пригодах, потрапляння у місця, з яких неможливо вибратись. Неконтрольована кількість безпритульних тварин призводить до погіршення епідеміологічної та епізоотичної ситуації у місті, байдужого, негативного, жорстокого ставлення до тварин, а зрештою й до людей, і таким чином, викликає соціальну напруженість у суспільстві.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#план #будівництва #притулку #тварин #Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...