• Главная
  • У Покровську розглянули документи кандидатів до нового складу Громадської ради
17:03, 10 марта 2021 г.

У Покровську розглянули документи кандидатів до нового складу Громадської ради

У Покровську розглянули документи кандидатів до нового складу Громадської ради

10 березня у Покровську відбулось чергове засідання ініціативної групи щодо формування нового складу Громадської ради. Захід пройшов за участю секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо та представників юридичного відділу.

У Покровську розглянули документи кандидатів до нового складу Громадської ради, фото-1

Протягом лютого до Покровської міської ради надходили документи від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування нового складу Громадської ради.

Усього подано 42 заяви від представників правозахисних, краєзнавчих, наукових організацій тощо. Під час перевірки члени ініціативної групи виявили чимало недоліків у поданнях від громадських організацій.

«Жоден з наданих пакетів документів не відповідає вимогам та потребує доопрацювання, - зазначила головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення діяльності міської ради та її виконавчих органів Тетяна Білецька. – У багатьох не вказано громадянство голови або уповноваженої особи, не вірно складена біографічна довідка та не визначена правомочність участі в дорадчих органах».

У Покровську розглянули документи кандидатів до нового складу Громадської ради, фото-2

Організаціям, які мають недоліки у заповненні документів, а таких 33, члени ініціативної групи встановили 5-денний строк на їх усунення. За пропозицією секретарки Покровської міськради Наталії Іваньо, виправити недоліки можна буде з 11 до 16 березня включно.

Дев'ятьом організаціям було відмовлено в участі в установчих зборах. Подані ними документи не відповідали вимогам законодавства.

17 березня члени ініціативної групи зберуться на чергове засідання, на якому і визначать організації, які братимуть участь в установчих зборах щодо формування нового складу Громадської ради.

У Покровську розглянули документи кандидатів до нового складу Громадської ради, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #громадська_рада
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...