• Главная
  • Поліцейські Покровська обговорювали шляхи попередження суїцидальної поведінки в підлітковому середовищі
09:14, 12 марта 2021 г.

Поліцейські Покровська обговорювали шляхи попередження суїцидальної поведінки в підлітковому середовищі

Ювенальні поліцейські Покровська обговорили з працівниками відділу освіти Покровської міської ради шляхи ефективної співпраці задля захисту дітей на від вчинення суїцидів.

Начальник сектору ювенальної превенції Покровського районного управління поліції Дмитро Тимошенко відзначила, що тема співпраці заради захисту дітей дуже важлива. Він підкреслив, що сьогоднішнє спільне завдання поліції та освітян – обговорити можливості співробітництва, мобілізації всіх ресурсів заради того, аби створити дітям безпечний простір.

В результаті зустрічі було досягнуто порозуміння, що в навчальних закладах вчителям та шкільним психологам необхідно допомагати учням створювати в колективі дружню атмосферу, ретельно слідкувати за тим, чи не став хтось з учнів жертвою психологічного чи фізичного насилля та в разі виявлення таких випадків – не залишати цю дитину на одинці зі своєю проблемою, стати на її захист та допомогти правильно вийти з конфлікту. В свою чергу батькам слід більше приділяти уваги підліткам, слідкувати за тим, з ким їхні діти спілкуються в соціальних мережах, які групи та сайти відвідують.

«Тільки спільними та злагодженими діями ми зможемо вберегти дітей від необдуманих кроків», - підсумував начальник сектору ювенальної превенції Покровського районного управління поліції Дмитро Тимошенко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #поліція
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...