![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
14:09, 17 березня 2021 р.
«ОПЗЖ» змінила керівника фракції у Покровській міській раді
Партія «ОПЗЖ» змінила керівника фракції у Покровській міській раді, повідомила секретар міськради Наталія Іваньо під час пленарного засідання сьогодні, 17 березня.
Новим очільником фракції стала Надія Баєвська. До цього фракцію очолював депутат Роман Зенов.
![«ОПЗЖ» змінила керівника фракції у Покровській міській раді, фото-1 «ОПЗЖ» змінила керівника фракції у Покровській міській раді, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Шановні депутати хочу вас проінформувати про зміни у фракції "Опозиційна платформа - За життя". До Покровської міської ради надійшов протокол засідання фракції "ОПЗЖ", згідно якого припинено повноваження голови фракції Зенова Романа Миколайовича та обрано головою фракції Баєвську Надію Миколаївну", - доповіла присутнім Наталія Вікторівна.
![«ОПЗЖ» змінила керівника фракції у Покровській міській раді, фото-2 «ОПЗЖ» змінила керівника фракції у Покровській міській раді, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...