• Главная
  • У Покровську проходять вимірювання забруднення атмосферного повітря
09:49, 19 марта 2021 г.

У Покровську проходять вимірювання забруднення атмосферного повітря

У Покровську проходять вимірювання забруднення атмосферного повітря

До Покровської міської ради надійшли скарги від жителів громади щодо забруднення навколишнього середовища. Фахівці відділу екології, клімату та енергозбереження міської ради запросили пересувну лабораторію, яка вимірює концентрацію пилу, сірки, вуглекислого газу, сірководню, аміаку, оксидів і діоксидів азоту.

У Покровську проходять вимірювання забруднення атмосферного повітря, фото-1

Як повідомила спеціаліст І категорії відділу екології, клімату та енергозбереження Покровської міської ради Софія Афанасьєва, сьогодні заміри будуть зроблені на чотирьох точках у Покровську та на приєднаних територіях. Більшість з отриманих скарг стосується забруднення повітря викидами продуктів згоряння з твердопаливних котлів. 

У Покровську проходять вимірювання забруднення атмосферного повітря, фото-2

Інженер з навколишнього середовища відділу моніторингу КП «Дирекція з капітального будівництва адміністративних і житлових будівель» Максим Абражан зазначив, що на кожній точці лабораторія буде працювати близько години. «На момент фіксації перевищені нормативні показники дрібнодисперсного пилу, - повідомив інженер. - Виміри будуть проводитися протягом декількох годин, а результати досліджень будуть передані для обробки співробітникам гідрометслужби.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #повітря
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...