• Главная
  • У Покровську відбулася презентація книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса"
18:19, 20 марта 2021 г.

У Покровську відбулася презентація книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса"

У Покровську відбулася презентація книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса"

Сьогодні, 20 березня, у Покровську центральну бібліотеку ім. Тараса Шевченка завітав український журналіст, історик і публіцист Вахтанг Кіпіані з презентацією своєї книги "Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР".

У книзі зібрані архівні документи із кримінальної справи українського поета-дисидента Василя Стуса, його листи, покази свідків і спогади оточення літератора.

Вахтанг Кіпіані присвятив багато часу на підготування матеріалів для книги: власноруч обробляв архівні документи, спілкувався з родиною та сучасниками поета й навіть відвідав в'язницю, у якій відбував свій термін Василь Стус.

"Ми з вами, на щастя, живемо у набагато кращі часи. Але говорити про таких людей, як Стус, треба обов'язково. Саме це дає нам змогу та сили зрозуміти, що заради їхньої пам'яті ми не маємо права схибити та здаватися," - наголосив Кіпіані. 

У Покровську відбулася презентація книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса", фото-4

На зустрічі з журналістом також були присутні активні громадські та культурні діячі Покровська. 

"У нашомі місті такі зустрічі не часте явище, але, на мою думку, дуже потрібне - як для патріотичного виховання, так і для пізнання історичного процесу," - зауважив покровський краєзнавець Петро Гайворонський.

У Покровську відбулася презентація книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса", фото-10

Наприкинці презентації кожен охочий міг поспілкуватися з автором та отримати автограф. А особисто ознайомитися із книгою "Справа Василя Стуса" відтепер жителі Покровська зможуть у Центральній бібліотеці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#презентація #Справа_Стуса #Вахтанг_Кіпіані
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...