• Главная
  • У Покровську відбувається різке зростання захворюваності на COVID-19
17:11, 22 марта 2021 г.

У Покровську відбувається різке зростання захворюваності на COVID-19

У Покровську відбувається різке зростання захворюваності на COVID-19

Сьогодні, 22 березня, у Покровську відбувся брифінг з питань запобігання розповсюдження коронавурісної інфекції у місті.

Як повідомила директор КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Інеса Острянина, зараз у Покровську спостерігається значний зріст кількості пацієнтів з коронавірусною хворобою.

«Минулого тижня усього було проведено 188 ПЦР-тестів, 89 з яких виявилися «позитивними». І, для порівняння, якщо на позаминулому тижні було лише 22 випадки, то зараз зростання відбулося у 4 рази», - заявила Інеса Леонідівна.

У Покровську відбувається різке зростання захворюваності на COVID-19, фото-1

Також вона додала, що разом з цим майже вдвічі збільшилася кількість відвідувань до сімейних лікарів, тому для запобігання розповсюдження інфекції, покровчанам рекомендують відкласти планові візити до медичних спеціалістів.

Різкий скачок захворюваності зумовив зростання кількості термінових госпіталізацій у інфекційне відділення Покровської клінічної лікарні інтенсивного лікування.

У Покровську відбувається різке зростання захворюваності на COVID-19, фото-2

«За минулий тиждень було госпіталізовано 23 особи, це доволі різке зростання захворюваності, адже до цього було декілька пацієнтів на тиждень, ті їхній стан був стабільний. Зараз же багато важких пацієнтів, що потребують постійної кисневої підтримки», - зазначила медичний директор КНП «Покровська КЛІЛ» Вікторія Переяслова.

Усього, з моменту початку роботи, інфекційне відділення прийняло 429 пацієнтів, з них 215 мали «позитивний» результат на коронавірус. Окрім того, за цей час у відділенні сталося 75 летальних випадків COVID-19 та ще 33 випадки серед пацієнтів амбулаторії.

Вікторія Вікторівна зауважила, що зараз коронавірусна хвороба мутує та може змінювати симптоматику. Так, серед «нових» симптомів COVID-19 вона зазначила біль у животі, нудоту та серцево-судинні прояви (інфаркт та інсульт).

У Покровську відбувається різке зростання захворюваності на COVID-19, фото-3

«Зараз почалася третя хвиля COVID-19, - каже начальник відділу охорони здоров'я Покровського міськради Олександр Овчаренко. - І хоча Покровск знаходиться в помаранчевій зоні, у нас є серйозні побоювання, що захворюваність буде зростати. Тому необхідно проводити весь комплекс протиепідемічних заходів. Звертаюся до мешканців нашої громади, щоб вони суворо виконували правила особистої гігієни, носили маски, дотримувалися дистанції і дотримувалися інших карантинних заходів».

За словами медиків, зараз Покровська лікарня повністю забезпечена усіма необхідними медикаментами, засобами особистого захисту й киснем.

Повідомили на брифінгу й про вакцинацію. Станом на сьогодні у Покровську вакциновано 20 лікарів. Планується також проведення щеплення для усіх охочих жителів міста. Для цього пацієнти мають залишити заяву за телефоном: 050-48-28-991. Після формування списків охочих та укладання відповідного договору з НСЗУ, пацієнтам буде повідомлено про час і місце вакцинації.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#брифінг #коронавірус #Покровськ
2,5
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...